+90 262 3117377

İş Yeri Güvenlik Sistemleri

İŞ YERİ GÜVENLİĞİ

ESS Güvenlik ile tam koruma altındasınız.

İş yerinizin güvenliği, ihbar sistemi ve her an telefonunuzdan görüntüleyebilme özellikleriyle tam koruma altında. Kolay kullanım sunan programı sayesinde siz nerede olursanız olun işyeriniz parmağınızın ucunda...

  • Kullanıcı Dostu Yazılımlar
  • Kısa, Etkin ve Kalıcı Çözümler
  • Tam İş Yeri Güvenliği

Esnek Konfigürasyonlar

  • İş Yeri Alarm Sistemleri
  • İş Yeri Kamera Güvenlik Sistemleri
Hemen Teklif Alın


İş Yeri Güvenlik Sistemleri


Tam güvenliğe ulaşmak için atmanız gereken adımlar.

ESS Güvenlik'e ulaşmanız halinde ekibimiz sizden bir randevu talebinde bulunacaktır. Daha sonra keşif ekibi gelerek iş yerinize en uygun alt yapıyı ve ekipmanları detaylı olarak anlatacakıtır.

Müşteri Ağına Katılım

Arayarak randevu alınız. Keşif ekibinin gelmesini bekleyiniz. Keşif ekibimiz sizlere detaylı bilgi vereceklerdir. Yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmak.

Kaliteli Ekipman Tanıtımı

Keşif ekibimiz sizlere ürünlerin detaylı bilgisini verecek ve kullanımları ve size sağlayacağı kolaylardan bahsedeceklerdir. Mekanınız için en uygun sistemi bulmanıza yardımcı olacaklardır.


Teklif Paketi

Yapılan keşif ve seçimini yaptığınız ekipmanlar doğrultusunda hazırlanan maksimum verim niteliğitaşıyan fiyat teklifimiz yine sizin belirlediğiniz kanallarla sizlere ulaştırılır.

Esnek Yaklaşım

Sistemin kurulması ve devreye alınması çok kısa sürede gerçekleşir. Amacımız, tüm güvenlik açıklarınızı kapamak ve sizlere üst düzey ürün ve hizmet sunmaktır.

Yaptığımız işin ciddiyetine sahip ve sektörde uzun yıllardır hizmet veren bir firmayız. Amacımız müşterilerimizin güvenliğini sağlamak ve bunu en uygun fiyatlarla hayata geçirmektir. İş Yeri Güvenliği ekipman fiyatları çok farklılık göstermektedir. Bu nedenle sistem araştırması yaparken ürünlerin markalarını öğrenmelisiniz.

Hemen Şimdi İş Yeriniz Koruyun