+90 262 3117377

Hakkımızda

ESS GÜVENLİK HAKKINDA

Güvenliğiniz için çalışıyoruz.

2004 yılında faaliyete başlayan ESS Güvenlik 2010 yılında şirketleşerek kurumsal olarak hizmete devam etmektedir. Başarısını sektörün içinden, yani çekirdekten yetişen ortaklarının bilgi ve becerisine borçlu olan ESS Güvenlik, her geçen gün daha kararlı adımlarla güçlenerek ilerlemektedir.

Sektörümüzün teknoloji ürünlerinden dünya markaları SAMSUNG, LG, TIANDI, CENOVA, AVTECH, DECODE ve PARADOX kamera ve alarm sistemlerinin Kocaeli Bölge Bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Kullanılan ürünler kadar önemli olan, sistemin yapılandırılması ve projelendirmesi konusunda yılların verdiği tecrübeyle hareket ediyoruz. Sizlere minimum maliyetlerle maksimum güvenlik sunmayı hedefliyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Servis

Hızlı ve kesin çözüm sunan teknik servis ekiplerimiz, 7/24 güvenliğiniz için nöbet tutmaktadır.

Ürünler

Dünya markaları ürünler kullanıyoruz, birebir değişim ve uzun garanti süresi ürünlerle hizmet veriyoruz.

Güvenlik

Sizin güvenliğiniz için çalışıyor ve bilgi ve bölgesel güvenliğinizi sağlıyoruz.

Yenilik

Her geçen gün teknolojik yenilikleri takip ediyor ve sistemlerinizi uyumlu hale getirecek çözümler üretiyoruz.

ESS Güvenlik Hakkında
ESS Güvenlik Hakkında

Kamera İzleme Merkezi Cebinizde

Nerede olursanız olun, gözünüz arkanızda değil cebinizde olsun. 7/24 online evinizi ve iş yerinizi izleyin. Siz tatilinizde, iş seyahatinde de olsanız, işiniz başında, yuvanızdan haberdar olun.

Kolay kurulum ve kullanım ile HD kalitesinde izleme imkanı ESS Güvenlikle cebinize gelsin. Bize ulaşın ve ücretsiz keşif ile en uygun fiyat teklifini alın.

Teklif Al

Bölge Bayiliği - Markalarımız